امروز : شنبه , ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

مدیریت ناوگان دیسپاچینگ خودروهای عملیاتی

در دیسپاچینگ هر خودرو مجهز به یک سخت‌افزار موبایل یا تبلت خودرویی خواهد شد و نرم‌افزار مبتنی بر اندروید ردیابی و اعزام ناوگان دلفین بر روی آن نصب می‌شود.

ردیابی، نظارت خودروهای امدادی و عملیاتی

به منظور اطمینان از اجرای صحیح و کامل وظایف محوله به امدادگران و متخصصین اجرایی، ردیابی خودروهای امدادی و عملیاتی با ردیابی خودروهای حمل و نقل تفاوت خواهد داشت. مدیریت ناوگان خودروهای امدادی و عملیاتی که دیسپاچینگ نامیده می شود علاوه بر نظارت مداوم به ردیابی آنلاین خودروها نیاز به ارتباط دوطرفه بین اپراتورها و خودرهای درحال ماموریت دارد تا در طول عملیات علاوه بر ارسال اطلاعات مربوط به ماموریت و امدادرسانی، متخصصین بتوانند روند کاری ماموریت را به مرکز ارسال کنند برای این امر باید از سخت‌افزارهای مخصوصی استفاده شود که تیم فنی گیتی گستر به همراه نرم افزار ویالون میتوانند در اختیار شما قرار دهند.

نرم‌افزار مخصوص ردیابی با نرم‌افزار مرکزی مدیریت ناوگان در ارتباط خواهد بود لازم به ذکر است که طبق روال تمامی راهکارهای ردیابی دسترسی به اینترنت هم برای مرکز اصلی و هم برای تیم عملیاتی الزامیست تا ضمن ارسال اطلاعات ردیابی آنلاین خودرو، تعامل راننده و اپراتور را برقرار شود.