امروز : دوشنبه , ۰۳ مهر ۱۴۰۲

بروز رسانی 2204 نرم افزار ویالون

نسخه 2204 نرم افزار ویالون در دسترس قرار گرفت. با آپدیت نرم افزار می توانید از امکانات جدید این نسخه استفاده کنید.پنل مانیتورینگ

قابلیت جدیدی اضافه شده تا در مواقعی که سیستم موقعیت یابی توسط GPS قادر به تشخیص موقعیت متحرک نباشد، تشخیص موقعیت مکانی با استفاده از نقاط دسترسی Wi-Fi صورت پذیرد. از این پس دستگاه هایی که موقعیت یابی بر مبنای Wi-Fi را پشتیبانی می کنند می توانند اطلاعات مربوط به نزدیک ترین نقطه دسترسی Wi-Fi را برای نرم افزار ویالون ارسال کنند که این اطلاعات برای تشخیص مختصات متحرک به کار گرفته می شود.
 

گزارشات

نسخه جدید ویالون گزارشاتی جامع تر، منعطف تر و با قابلیت شخصی سازی بیشتری را ارائه می کند.

  • ستون های جدیدی به جداول تخصیص ها، فیلدهای سفارشی، فعالیت راننده، تخلفات، حصارهای جغرافیایی و گروه حصارهای جغرافیایی اضافه شده است.
  • به گزارش گیری بر روی حصارهای جغرافیایی و یا گروه حصارهای جغرافیایی، علاوه بر قابلیت انتخاب متحرک، قابلیت انتخاب گروه متحرک ها نیز اضافه شده است. از این پس هنگامی که کاربر یک متحرک جدید ایجاد می کند دیگر نیازی به ویرایش دستی قالب گزارش نیست و تنها اقدام لازم این است که متحرک را به گروه متحرک اضافه کنیم. با این کار نرم افزار ویالون به صورت اتوماتیک گزارش را بر روی تمامی متحرک های موجود در گروه اجرا می کند.
قابلیت انتخاب گروه متحرک ها

 

  • از این پس کاربر می تواند ستون های مربوط به داده های سنسورهای سفارشی را در گزارش گیری بر روی گروه متحرک ها انتخاب کند و این داده ها را در یک جدول دریافت و بررسی نماید.
سنسورهای سفارشی در گزارش گیری بر روی گروه متحرک ها

 

  • به اعداد با تعداد بیش از ۴ رقم در گزارشات جداکننده هزارگان اضافه شده است تا خواندن و پردازش اعداد راحت تر شود. تنظیمات مربوطه در قسمت عمومی سربرگ تنظیمات قالب گزارش در دسترس است.
جداکننده هزارگان

 

  • تنظیمات مربوط به نشانگرها از قسمت خروجی نقشه به یک بخش جداگانه با نام نشانگرها منتقل شده است. از این پس کاربر می تواند نمایش نشانگرها بر روی نقشه را فعال یا غیرفعال کند. همچنین امکان اعمال فیلتراسیون بر روی برخی از نشانگرها در دسترس است.
تنظیمات نشانگرها

 

  • یک ستون جدید با نام تصویر به جداول مربوط به گزارش گیری بر روی گروه متحرک ها، حصارهای جغرافیایی و گروه حصارهای جغرافیایی اضافه شده است. این گزارشات با توجه به زمان دریافت عکس ها بر روی سرور، عکس ها را به یک رویداد خاص اختصاص می دهد. شما می توانید عکس ها را روی کامپیوتر شخصی ذخیره کنید. یک تصویر شامل اطلاعاتی از قبیل زمان و آدرس محل ثبت عکس می باشد؛ پس گزارش نیز این اطلاعات را به شما نمایش خواهد داد.
ستون تصویر در گزارش گیری

 

 

کتابخانه نوع متحرک

در نسخه جدید بعد از انتخاب خودرو برای فیلد نوع متحرک، یک لینک در مقابل این فیلد اضافه می شود که شما را مستقیما به سربرگ مشخصات هدایت می کند تا از لیست موجود نوع خودرو را مشخص کنید. لیست نوع خودرو
کتابخانه نوع خودرو یک نوار جستجو دارد که به شما کمک می کند تا به سرعت نوع خودرو را از لیست موجود مشخص کنید. تغییر دیگر در این نسخه، اضافه شدن دسته بندی جدیدی به نام انتخاب های اخیر است که با استفاده از آن بدون اتلاف وقت می توانید به خودروهایی با استفاده بیشتر در ناوگان خود دسترسی پیدا کنید. لیست نوع خودرو
 

هشدارها

اکنون نرم افزار ویالون با جستجو در میان آخرین مقادیر پارامترها در بین پیام های ارسالی از سمت دستگاه، فقط زمانی که این مقادیر تغییر کنند هشدار را نمایش می دهد. در صورتی که هیچ مقدار جدیدی برای یک پارامتر ثبت نشده باشد، ویالون دلیلی برای نمایش هشدار نمی بیند. در نتیجه شما هشدارهای کاملا صحیح و مرتبط را دریافت خواهید کرد.
 

امنیت

در گذشته لینک تغییر کلمه عبور زمان انقضا نداشت اما اکنون بعد از گدشت ۲ ساعت لینک منقضی شده و در این مدت زمان تنها یک بار قابل استفاده است. بنابراین پس از گذشت ۲ ساعت بایستی درخواست ارسال مجدد لینک تغییر کلمه عبور را بدهید حتی در صورتی که از آن استفاده نکرده باشید.