امروز : سه شنبه , ۱۴ آذر ۱۴۰۲

درخواست همکاری

صداقت، نظم، پشتکار، خلاقیت، صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، هم‌افزایی گروهی، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های بارز فضای حاکم بر فعالیت‌های ما است. این فضا، فضایی پویا و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های گیتی گستر را مشخص می‌کند.

هر یک از اعضای خانواده گیتی گستر هم‌زمان با ورود به سازمان می‌آموزند که مشتری مهم‌ترین و ارزشمندترین عنصر سازمان است و ارزشمند دانستن او، ارزشمند دانستن بقای کسب و کار است. فرهنگ مشتری مداری در بخش‌های مختلف سازمان رعایت می شود و کارکنان می‌دانند که ادامه‌ی فعالیت هر یک از آن‌ها بستگی به جایگاه مشتری و میزان رضایت او از خدمات سازمان دارد و هر یک با تمام توان خود باید در برآورده ساختن خواست و نیاز مشتری تا حد ممکن بکوشند.

پیوستن به گیتی گستر نویدبخش شروع فعالیتی‌ است که در آن متناسب با توان‌مندی‌ها و ظرفیت‌های خود پیشرفت خواهید کرد، بنابراین خود را برای فعالیتی پویا و پر تلاش آماده کنید. تجربه‌ی ما در فعالیت‌های سازمانی‌مان ثابت کرده است که با سخت‌کوشی و ناامید نشدن از شکست‌های مقطعی می‌توان آینده‌ای رو به رشد و درخشان را رقم زد.

اگر مایلید به خانواده‌ی گیتی گستر بپیوندید، کمربندهای‌تان را محکم کنید …

اگر هنوز شغل مورد نظر خود را پیدا نکرده اید و به انجام کارهای تخصصی در زمینه فعالیت شرکت گیتی گستر علاقه مند هستید...

ما از شما دعوت میکنیم که در گیتی گستر با ما همکاری کنید، لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

بعد از سالها تجربه در " گیتی گستر " به این نتیجه رسیده ایم که نیروی انسانی با انگیزه، پر انرژی و علاقه مند به یادگیری یک سرمایه است، به همین خاطر:

اگر خود را فردی خلاق، با انگیزه و توانمند در یادگیری میدانید

اگر علاقه مند به همکاری در محیط کاری دوستانه هستید

اگر برای آینده کاری خود هدف و برنامه مشخص و ارزشمندی دارید

اگر به دنبال حرفه ای شدن در زمینه کاری خود هستید

ما از شما دعوت میکنیم که در گیتی گستر با ما همکاری کنید، لطفا فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.


 قبل از ارسال فرم یک بار دیگر اطلاعات ثبت شده را به دقت مطالعه نموده و پس از اطمینان از صحت آنها نسبت به ارسال اقدام نمائید.