امروز : جمعه , ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

GPS برای تحویل غذا

همانطور که در بالا عنوان شد، امکان رفتن به رستوران و صرف غذا با توجه به موارد مذکور برای بسیاری از افراد مشکل بوده و رستوران ها بایستی برای حل این مشکل اقدام کنند. یکی از راه های مناسب استفاده از جی پی اس های (GPS)های جدید تولیدی برای این رستوران ها می باشد

راهکار GPS در تحویل غذا

با توجه به شرایط کنونی حاکم بر شهرها، کارمندان بسیاری از ادرات و سازمان ها و همچنین مردم عادی فرصت رفتن به رستوران ها برای صرف غذا را ندارند. بعضی از کارمندان و کارگران شاید فقط زمان برای صرف غذا را داشته باشند و حتی زمان استراحت و دیگر موارد را نداشته باشند. همچنین با توجه به وجود ترافیک در شهرها و نیز عدم وجود مکان پارک برای خودروها، رفتن به رستوران و صرف غذا شاید برای بسیاری از افراد مشکل باشد. با استفاده از ردیاب های جدید تولیدی، رستوران ها می توانند  باعث بالا رفتن کیفیت سرویس دهی و رونق در کسب و کار خود و همچنین جلب رضایت اکثر مشتریان شوند.

همانطور که پیش تر گفته شد، امکان رفتن به رستوران و صرف غذا با توجه به موارد مذکور برای بسیاری از افراد مشکل بوده و رستوران ها بایستی برای حل این مشکل اقدام کنند. یکی از راه های مناسب استفاده از ردیاب (GPS)های جدید تولیدی برای این رستوران ها می باشد که با استفاده از آن می توانند تا حد زیادی مشکل را برطرف کنند.

مدیران رستوران ها می توانند با تهیه و استفاده از ردیابی عملکرد خود را بهبود بخشند. آنها می توانند بعد از تماس مشتریان، با استفاده از این ردیاب ها از طریق تلفن همراه یا رایانه و با استفاده از نقشه های موجود در آن مکان سفارش دهنده را به سرعت تشخیص داده و زمان لازم برای تحویل غذا به مشتریان را تخمین بزنند.

سفارش دهندگان غذا نیز می توانند در صورت داشتن GPS در تلفن همراه و یا رایانه خود در هر لحظه موقعیت فرد مسئول تحویل غذا را در نظر داشته باشند تا از زمان رسیدن غذا به محل مورد نظرشان آگاهی پیدا کنند. بنابراین به نظر می رسد رستوران ها می توانند با تهیه این ردیاب ها باعث رونق در کسب و کار خود و جلب رضایت مشتریان شوند.

همانطور که اشاره شد سازمان ها و ادرات نیز می توانند با داشتن این ردیاب ها صرفه جویی زیادی در وقت و هزینه خود انجام دهند، چرا که با توجه به موارد مذکور امروزه در کلان شهرها امکان عزیمت به رستوران ها و صرف غذا نیازمند هزینه و وقت زیاد می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه های ردیابی این است که، این امکان برای مشتریان سفارش دهنده غذا هم وجود دارد تا در صورتی که در تلفن همراه خود و یا در رایانه خود سیستم GPS داشته باشند، بتوانند در تمامی لحظات موقعیت شخص مسئول تحویل غذا را زیر نظر داشته باشند، تا بدین گونه از مدت زمان رسیدن غذا به محل مورد نظرخود اطلاع  پیدا نمایند.

با توجه به موارد ذکر شده، این گونه به نظر می رسد که صاحبان رستوران ها این امکان را دارند تا با تهیه و استفاده از این دستگاه های مخصوص رستوران ها ،سرمایه گذاری مطلوب و بهتری را برای خود انجام داده، و موجب افزایش رونق در شغل خود بشوند، و مهم ترین بخش استفاده از ردیاب ها این است که صاحبان رستوران ها می توانند رضایت مشتریان خود را تا حد بسیار بالایی در کسب و کار خود جلب کنند. همان طور که توضیحاتی را در این زمینه به عرض شما رساندیم، تمامی سازمان ها و ادره ها هم با استفاده از این دستگاه های ردیابی، این امکان برایشان فراهم می گردد تا صرفه جویی بسیار زیادی را در زمان و هزینه های خود داشته باشند.

در عصر امروزه و در دنیای ارتباطاتی که این روزها همه افراد از آن بهره می برند، و با توجه به مواردی که بیان کردیم، امکان رفتن به رستوران ها و صرف کردن غذا در این اماکن هزینه و وقت زیادی را  در بر خواهد گرفت.