امروز : چهارشنبه , ۰۹ آذر ۱۴۰۱

مدیریت ناوگان خودرویی

با استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی، قابلیتهای شما برای نگهداری از ناوگان سازمان تان نیز افزایش می یابد. با استفاده از این نرم افزار شما اطلاعاتی درباره وضعیت عمومی و تخصصی خودروهای فعال در ناوگان خودرویی خود را در اختیار خواهید داشت.

قابلیت های سیستم مدیریت ناوگان ویالون

مدیریت کردن ناوگانی از خودروها و تجهیزات، فارغ از کوچک و بزرگ بودن، کار پیچیده است و چالش های مختلفی دارد. برای موفقیت در مدیریت یک ناوگان خودرویی، شما باید سازمان را به سوی افزایش بهره وری و کاهش هزینه ها هدایت کنید.

سیستم مدیریت ناوگان ویالون می تواند راه رسیدن به موفقیت را برای شما ساده تر کند. با استفاده از این سیستم می توانید ریسک های سازمان را کاهش داده و چالش های پیش روی خود را به صورتی هوشمندانه مدیریت و حل و فصل نمایید. با استفاده سیستم مدیریت ناوگان ویالون اطلاعات را به راحتی و  در لحظه به دست می آورید و هر گونه گزارشی که مورد نیاز کسب و کار شماست را دریافت می کنید و دیگر نیازی به گزارشات دستی با خطای انسانی نیست.

 

اطلاعات دقیق تر با استفاده از سیستم مدیریت ناوگان

به عنوان مدیر ناوگان اطلاعات شما باید به روز، دقیق و قابل اعتماد باشد. اطلاعاتی مانند آخرین و جدید ترین موقعیت جغرافیایی خودرو، شرایط خودرو، رفتار و عملکرد راننده و.... با داشتن اینگونه اطلاعات شما می توانید عملکرد ناوگان خود را بهتر مدیریت کنید.

 

نگهداری از ناوگان خودرویی

با استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی، قابلیتهای شما برای نگهداری از ناوگان سازمانتان نیز افزایش می یابد. با استفاده از این نرم افزار شما اطلاعاتی درباره وضعیت عمومی و تخصصی خودروهای فعال در ناوگان خودرویی خود را در اختیار خواهید داشت. با داشتن این اطلاعات شما به راحتی از شرایط خودرو یا تجهیزات مطلع هستید و می توانید برنامه زمانی منظمی برای بازدیدهای دوره ای و نگهداری های پیشگیرانه تهیه کنید و از طریق هشدارها و پیغام هایی که ارسال می شود هیچ چیزی را از دست ندهید.

 

چطور هزینه ها را کاهش دهید و سرمایه خود را ذخیره کنید؟

استفاده از یک سیستم مدیریت ناوگان خودرویی به سازمان  و شرکت شما کمک می کند تا سرمایه خود را ذخیره کند. یک نرم افزار مدیریت ناوگان خودرویی با گردآوری و ذخیره اطلاعات به شما کمک می کند تا برای تمام فرایندهای سازمان تان راه حل های بهتر و مناسب تری پیدا کنید و از این طریق در مصرف سوخت یا بالابردن بهره وری و... موفق تر عمل کنید. و از همه مهمتر به شما کمک می کند تا هزینه های سازمان را مدیریت کنید و از هزینه های اضافی بکاهید و از این طریق در نهایت سرمایه سازمان را ذخیره کرده اید.

 

چطور ریسک را کاهش و وضعیت مطلوب را افزایش دهیم؟

با استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون، شما میتوانید به صورت غیر مستقیم رفتار رانندگان را مانیتور کنید. در هر لحظه از وضعیت خودرو و جایی که قرار گرفته است اطلاع پیدا کنید و با استفاده از این نرم افزار شما می توانید اطلاعات مفید و مورد نیاز برای حمل بارهایی که احتیاج به شرایط خاص( درجه شیب، درجه دما و ...) دارند را به دست بیاورید و این یعنی رضایت تمام و کمال مشتری. در واقع شما با پایین آوردن ریسک ، خود را به یک شریک تجاری ارزشمند تبدیل کرده اید.

چطور نظارت دقیق تر بر دارایی های خود داشته باشید؟

اگر شرکت شما به دیگران خودرو اجاره می دهد، این نرم افزار مدیریت ناوگان به کمک شما می آید. چگونه؟ نرم افزار به شما این امکان را می دهد که موقعیت جغرافیایی دارایی خود را در هر لحظه و هر زمان داشته باشید و اگر خودرو شما از محدوده ای که مجاز به تردد در آن است خارج شود با ارسال پیام ، شما را از این مسئله مطلع میکند. با این روش شما به سادگی سرمایه خود را که در قالب خودرو در اختیار دیگران قرار داده اید کنترل می کنید.

چطور با مشکل سرقت و سارقان روبه رو شوید؟

اگر خودرو شما به سرقت رفت شما اولین نفری هستید که از این اتفاق با خبر می شوید و با اطلاعاتی که سیستم مدیریت و ردیابی خودرو در اختیارتان قرار می دهد می توانید با سرعت وارد عمل شده و از به سرقت رفتن خودرو جلوگیری کنید.