امروز : چهارشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۲

ردیاب ماهواره ای خودرو چیست ؟

به وسیله ردیاب های ماهواره ای خودرو اطلاعات موقعیت خود را به صورت پیامک دریافت کنید. همچنین این سیستم در مکان هایی که دکل مخابراتی نیز وجود ندارد به خوبی کار میکند زیرا از قبل نقشه این مکانها را در خود ذخیره کرده و در مواقع لزوم از آن استفاده میکند.

ردیاب ماهواره خودرو

از زمانی که مردم از ستاره ها برای موقعیت یابی استفاده می کردند خیلی گذشته است، بعد از آن قطب نماها راهنمای راه شدند و تا سالهای زیادی ابزار مهم سفرها به حساب می آمدند. اما اکنون با پیشرفت تکنولوژی و بهره گیری از علم قرار گیری ماهواره ها در فضا، تعداد بسیار زیادی از مردم از GPS برای ردیابی و رهیابی استفاده میکنند.  با قرار دادن یک دستگاه کوچک درون خودرو میتوانید موقعیت خودروی خود را لحظه به لحظه بر روی گوشی مشاهده کنید و یا  به وسیله ردیاب های ماهواره ای خودرو اطلاعات موقعیت خود را به صورت پیامک دریافت کنید. همچنین این سیستم در مکان هایی که دکل مخابراتی نیز وجود ندارد به خوبی کار میکند زیرا از قبل نقشه این مکانها را در خود ذخیره کرده و در مواقع لزوم از آن استفاده میکند.


ردیاب ماهواره خودرو و استفاده از آن

وسیله ای کوچک به اندازه یک گوشی موبایل که قابلیت نصب سیم کارت را داشته باشد برای شما یک ردیاب حرفه ای  خواهد بود چون ردیاب خودرو در بهترین حالت نباید قابل مشاهده باشد چون شما میتوانید از ردیاب خودرو به عنوان دزدگیر هم استفاده کنید. ردیاب ماهواره ای در خودرو یکی از ایمن ترین سیستمهای امنیتی و دزدگیری خودرو در جهان است.


شما چه چیزی میخواهید؟

ابتدا باید نیاز شما برای استفاده از دستگاه ردیاب مشخص شود. بر اساس خواسته های شما کارشناسان فنی شرکت گیتی گستر ردیاب و تجهیزات مورد نیاز شما را معرفی خواهند کرد.

 

مهمترین قابلیت های ردیاب خودرو

دستگاه های ردیاب با ECU خودرو در ارتباط خواهد بود و می توان از نصب انواع سنسورها برای بهره بردن از قابلیت های بیشتر استفاده کرد. آنچه که مشخص است پایه و اساس دستگاه های ردیاب خودرو یکی می باشد و همه آنها قابلیت ردیابی کردن خودرو را دارند اما در این بین تفاوت هایی بین دستگاه ها وجود دارد که باعث می شود که آنرا نسبت به نمونه مشابه خود برتر بدانیم.

 

امکان ارسال اطلاعات بر اساس فاصله، زمان و یا زاویه در اکثر ردیاب ها وجود دارد

حافظه داخلی دارند که اطلاعات را در صورت نیاز ذخیره کنند

بهترین نوع دستگاه های ردیابی، ضد آب و ضد ضربه هستند

قابلیت تعریف سرعت مجاز در نرم افزارهای ردیابی

از شبکه های اینترنت سیم کارتی مثل 3G , 2G پشتیبانی میکنند

آنتن های GPS و GSM خارجی و یا داخلی دارند

ردیاب ها باطری داخلی دارند که در زمان قطع شدن برق خودرو بتوانند به کار خود ادامه دهند

امکان ارسال اخطار باز شدن درب های خودرو  

اعلام زمان روشن شدن و حرکت خودرو

امکان نصب دوربین داخلی برای کابین خودروها

 

 بخشی از کاربردهای ردیاب های شخصی و خودرویی:

    نظارت و ردیابی خودروهای شخصی، عمومی، اداری، سازمانی

    نظارت و مدیریت ناوگان های حمل و نقل عمومی

    نظارت و مدیریت ناوگان های ترانزیت و باربری

    نظارت و مدیریت ناوگان های امداد رسانی و ماموریتی

    نظارت بر کارمندان هنگام ماموریت ، بازاریابی و …

    ردیابی افراد زمان وقوع حوادث هنگام ورزش در کوهستانها ،طبیعت ، دریا و….

    نظارت و ردیابی کودکان، سالمندان، بیماران و…

    نظارت و ردیابی اموال، نظیر چمدانها، کانتینرها و…

    راهیابی هنگام ماموریتهای حساس و فوری وطبیعت گردی و مسافرت

 

نکات مهم در انتخاب ردیاب خودرو

با توجه به استفاده های روز افزون از دستگاه ردیاب خودرو، رقابت در بین سازندگان ردیاب خودرو زیاد شده است و کسی در این رقابت برنده خواهد شد که بهترین ردیاب را ارائه کند.

کیفیت:

انتخاب محصول مناسب، خرید و نصب راحت و مخفی، داشتن دقت بالا و بدنه محکم، نرم افزار منسجم و قابل آپدیت از جمله ویژگی های این سیستم ها محسوب می شود.

کاربرد دستگاه:

با نصب یک ردیاب GPS  بر روی وسیله نقلیه می توانید از امکانات بی نظیر و قابلیت های پیشرفته آن نیز بهره مند شد، اگر نرم افزار ردیابی که از آن استفاده میکنید قابلیت و کیفیت مناسب را داشته باشد، می توانید وضعیت خودرو را در هر شرایطی، در هر مکانی، در هر وضعیتی به دست بیاورید.

خدمات پس از فروش:

یکی از بخش های مهم  جهت اطمینان پیدا کردن به یک سیستم، بخش پشتیبانی آن توسط کارشناسان و متخصصان حرفه ای آن قسمت می باشد. شرکت گیتی گستر با داشتن کارشناسان و متخصصان بخش فروش و نصب ردیاب خودرو این اطمینان را به شما می دهد که بتوانید بهترین انتخاب را داشته و با رضایت کامل سیستم خود را تهیه نمایید.