امروز : شنبه , ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

بررسی مزایای ردیاب خودرو در مدیریت ناوگان حمل و نقل از راه دور

تنها با کمک ردیاب خودرو می توانید در مدیریت ناوگان حمل و نقل موثر باشید. یکی دیگر از مزایای ردیاب خودرو در ناوگان حمل و نقل این است که دیگر نیاز به حدس  برای مدیریت کردن انواع ماشین های شرکت شما نیست.یکی دیگر از مزایای ردیاب کاهش دادن هزینه ی عملیاتی است.

مزایای ردیاب خودرو در مدیریت ناوگان حمل و نقل از راه دور

مدیریت کردن ناوگان حمل و نقل بسیار پیچییده و سخت است که یکی از مزایای ردیاب خودرو کمک کردن به این امر هست ، زیرا اگر شما به درستی نتوانید مدیریت کنید، بهره وری شما کم و شرکت دچار افزایش هزینه هایی همچون سوخت، تصادفات، نگهداری ماشین و…. می شود.

پس تنها با کمک ردیاب خودرو می توانید در مدیریت ناوگان حمل و نقل موثر باشید. یکی دیگر از مزایای ردیاب خودرو در ناوگان حمل و نقل این است که دیگر نیاز به حدس  برای مدیریت کردن انواع ماشین های شرکت شما نیست.

یکی دیگر از مزایای ردیاب کاهش دادن هزینه ی عملیاتی است .در این مقاله در مورد  مزایای ردیاب خودرو در سیستم حمل و نقل توضیح خواهیم داد :

مزایای ردیاب خودرو
۱-کم شدن هزینه های عملیاتی
اگر ردیاب خودرو را بر روی همه ماشین های شرکت نصب کنید می توانید به کوتاه کردن و هدفمند کردن مسیر بپردازید ودر واقع ردیاب خودرو با نشان دادن کوتاهترین و نزدیکترین مسیر باعث کاهش هزینه های شرکت می شود.

۲-در وقت صرفه جویی کنید
مدت زمان بسیار مهم است درواقع میتواند آن را برابر پول  دانست ،اگر ماشینهای حمل و نقل در ترافیک و خیابان های شلوغ گیر کنند باعث خسارت وارد شدن به ناوگان می شود اما با استفاده از ردیاب خودرو می توان مسیرهای شلوغ و پر ترافیک را تشخیص داد و سریعا رانندگان را از این خبر مطلع کرد.

۳-کاهش خرابی
یکی دیگر از مزایای ردیاب خودرو این است که با نصب این دستگاه و وارد کردن تنظیمات می توانید از زمان تعویض روغن،لاستیک، فیلتر و… مطلع شوید که همین امر باعث کاهش خرابی می شود و قبل از رخ دادن حادثه ای مبنی بر ترکیدن لاستیک، کمبود روغن و… شما سریعا در زمان تعیین شده اقدام به تعویض آنها می کنید.

۴-بهینه سازی منابع
شما میتوانید با نصب ردیاب شرکت ایران جی پی اس بروی ماشین های شرکت خود از میزان سوخت مصرف شده، میزان سرعت رانندگان و جزییاتی دیگر ماشین مطلع شوید که همین امر باعث کاهش هزینه های شرکت شما می شود.

۵-کاهش هزینه بیمه
جالبترین مزایای ردیاب خودرو و استفاده آن در ناوگان حمل و نقل کاهش هزینه بیمه است چراکه شرکت بیمه برای ماشین های مجهز به ردیاب جی پی اس تا ۳۵ درصد تخفیف در نظر گرفته است.

۶-جلب رضایت مشتریان
رضایت مندی مشتریان مهمترین اصل در موفقیت شرکت های حمل و نقل می باشد. مشتریان اگر بدانند که شما به موقع و سریع کالا را به دست آنها می رسانید تمایل به کار کردن با شرکت شما را دارند و مسلما با بازاریابی دهان به دهان باعث می شوند که شما مشتریان بیشتری بدست آورید.

۷-حداکثر استفاده از وسایل نقلیه
با نصب و استفاده از ردیاب خودرو تمام اطلاعات مربوط به ماشین همچون میزان سرعت ماشین،میزان سوخت مصرف شده  در داخل سامانه ردیابی ذخیره شده و باعث می شود در صورت اینکه ماشین های شرکت بیش از اندازه سوخت مصرف کنند یا با سرعت غیر مجاز رانندگی کنند این مشکلات را به رانندگان خود گوشزد کنید و در واقع حداکثر استفاده را از آنها ببرید.

۸-مدیریت کارکنان
وقتی از دستگاه ردیاب خودرو استفاده کنید میتوانید اطلاعاتی مبنی بر تحویل کالا که برروی سامانه ردیاب خودرو ذخیره شده اند را بدانیدکه همین امر باعث مدیریت کارکنان و افزایش میزان عملکرد آنها می شود.

منبع: ایرانgps