امروز : جمعه , ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

ردیابی تخصصی خودرو

با راه‌اندازی سیستم مدیریت ناوگان، موقعیت‌مکانی اشخاص، خودرو و ... از طریق یک مرکز عملیاتی قابل تعیین و قابل ردیابی خواهد شد. مسئول سیستم می‌تواند در هر زمان موقعیت جغرافیای آنها را مشاهده کند

مدیریت ناوگان و ردیابی خودرو

مهمترین قسمت مدیریت ناوگان خودروهای حمل و نقل، اشخاص و یا هر نوع متحرکی که قصد ردیابی آن را دارید، نرم افزاری است که از آن استفاده می کنید. سهولت در استفاده برای مدیران و دریافت گزارشات شخصی سازی و کاربردی بر اساس نیاز مشتریان و مسئولان ناوگان(متحرک) از نکات مهمی است که باید از یک نرم افزار مدیریت ناوگان تخصصی انتظار داشت.

ما در شرکت گیتی گستر با توجه به سابقه ایی که در زمینه ارائه خدمات مدیریت ناوگان داریم، نرم افزار مدیریت ناوگان ویالن را پیشنهاد میکنیم، نرم افزار که بر اساس نیاز کاربران در سطح های مختلف طراحی و پیاده سازی شده است.

    نرم افزار تحت وب ردیابی آنلاین اشخاص و خودرو ها
    نرم افزار تحت ویندوز ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان و … با قابلیت اختصاصی سازی بر اساس نیازهای مشتری
    نرم افزار اندرویدی ردیابی خودرو و اشخاص، قابل نصب بر روی تلفن های همراه هوشمند

این سامانه برای مدیریت ناوگان حمل و نقل سازمانی طراحی شده است که شامل یک مرکز کنترل و یک سخت افزار در هر خودرو می باشد. هر دستگاه دارای یک گیرنده دقیق GPS، برای تعیین موقعیت لحظه ای متحرک می باشد. از طرفی یک ارتباط بیسیم دوطرفه بین مرکز کنترل و دستگاه، برای تبادل اطلاعات مکانی و کنترلی برقرار می باشد. بدین ترتیب رویت، کنترل و تبادل اطلاعات بین مرکز کنترل و خودرو امکان پذیر می شود. حافظه دستگاه می تواند تمام اطلاعات مسیرهای پیموده شده را با جزییات کامل ذخیره و بازیابی نماید.

سامانه مدیریت ناوگان خودروی ویالون توسط تیم فنی و مهندسی متخصص و با سابقه طراحی و برنامه ریزی شده است. ویالون نرم افزار مدیریت ناوگان حمل و نقل را  جهت ردیابی و تعیین موقعیت جغرافیایی طراحی، تولید و ارائه کرده که در آن ترکیبی از سیستم‌ها و فناوری‌هایی همچون موقعیت‌یاب جهانی (جی‌پی‌اس) جی‌پی‌اراس و جی‌اس‌اس‌ام به‌کار گرفته شده است.

وی تصریح کرد: با راه‌اندازی این سیستم موقعیت‌مکانی اشخاص، خودرو و ... از طریق یک مرکز عملیاتی قابل تعیین و قابل ردیابی خواهد شد. مسئول سیستم می‌تواند در هر زمان موقعیت جغرافیای آنها را مشاهده کند و از آخرین اطلاعات حرکتی آنها مانند موقعیت مکانی، جهت حرکت، میزان توقف، سرعت، مسافت طی شده و ... مطلع شود و استفاده‌کنندگان نیز می‌توانند به‌صورت گزارش خاص و متنوع از آن سوابق بهره مند شوند.