امروز : جمعه , ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

نرم افزار ردیابی خودرو

نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون برای کاربرانی با نیازهای مختلف پیاده سازی شده است.

نرم افزار ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان

مهمترین بخش سیستم ردیابی اشخاص و خودروها و سامانه های مدیریت ناوگان، نرم افزاری است که کاربر توسط آن متحرک های خود را کنترل و مدیریت میکند. کاربرد آسان برای کاربر، دریافت گزارشات مدیریتی متنوع و مفید، قابلیت سفارشی سازی بر اساس نیاز مشتری و …. چند مورد از مزایای نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون است.

شرکت گیتی گستر راهبرد در زمینه ارائه نرم افزارهای ردیابی خودرو (نرم افزار ویالون) و مدیریت ناوگان، سالهاست که فعالیت میکند و مورد اعتماد شرکت های بزرگی همچون شرکت محترم صنایع شیر ایران (پگاه) و شرکت محترم صنایع غذایی میهن و شرکتهایی همچون شونیز، سیمان صوفیان، چاکلز و ... می باشد.

نرم افزار تحت وب ردیابی آنلاین اشخاص و خودرو ها

نرم افزار ردیابی خودرو و مدیریت ناوگان ویالون، مناسب برای شرکت ها و سازمان های حمل و نقل، خودروهای امدادی، خودروهای پخش و …  است مدیران این شرکت ها با قابلیت خصوصی سازی گزارشات بر اساس نیاز مشتریان خود میتوانند از مزیت های ردیابی خودرو استفاده کنند.

تمامی شرکتهایی که به نوعی با حمل و نقل افراد و یا پخش مواد غذایی،دارویی و صنعتی در ارتباط هستند میتوانند از خدمات نرم افزار مدیریت ناوگان بهره ببرند.

سازمانهای دولتی و خصوصی وابسته به شهرداری ها و خودرو های حمل زباله و پسماند بخشی از بازاری است که میتوانند از خدمات نرم افزار مدیریت ناوگان استفاده کنند.

شرکت ها و سازمانهای دیگری که خدمات نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون میتواند برای آنها مفید باشد

شرکت های لیزینگ خودرو

خودرو های حمل پول

خودرو های ترانزیت

موسسات خدمات اتوموبیل

پلیس و نیروی انتظامی

خودروهای مخصوص سرویس افراد (مدارس و سازمانها)

خودروهای حمل سوخت

خودروهای حمل مواد شیمیایی

ردیاب خودرو سخت افزاری است که بر روی خودرو (یا از طریق گوشی تلفن همراه) نصب می شود و وظیفه آن، ارسال اطلاعات موقعیتی خودرو( یا متحرک) شامل تاریخ، طول و عرض جغرافیایی، سرعت لحظه ای، ارتفاع از سطح دریا و … می باشد. این اطلاعات از طریق بستر مخابراتی و با استفاده از پروتکل  GPRS  به سرور مرکزی منتقل می شوند.

پس از دریافت اطلاعات حرکتی متحرک توسط سرور، نرم افزار های مدیریت ناوگان، این اطلاعات را در پایگاه های داده ذخیره کرده و به مدیران و مسئولان نمایش می دهند.

مدیریت و کنترل ناوگان های توزیع، امداد و عملیات با استفاده از ردیابی آنلاین خودروها از طریق ارتباط دوطرفه بین اپراتورها و خودروهای عملیاتی در حال ماموریت یکی از مهمترین خدماتی است که سیستم مدیریت ناوگان میتواند ارائه دهد.

سیستم‌های مدیریت حمل و نقل، ارتباط میان سفارشات، انبار، شبکه وسایل حمل و نقل همه محموله‌ها را آسانتر می‌کنند و این امکان را فراهم می‌سازند تا ضمن پیش بینی زمان و مسیر مناسب برای ارسال بارها، بتوانیم به اطلاعات لحظه‌ای کلیه محموله‌ها به طور شفاف دسترسی داشته باشیم.