امروز : یک شنبه , ۰۶ فروردين ۱۴۰۲

نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون

نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون راهی برای کنترل و نظارت بر عملکرد خودروهای سازمان و شرکت شما و همچنین زمینه ساز صرفه جویی در هزینه، وقت و انرژی

مدیریت ناوگان با نرم افزار ویالون

مهمترین بخش ردیابی خودروها با سامانه های مدیریت ناوگان، نرم افزاری است که مدیران توسط آن بر روی متحرک های خود کنترل و نظارت دارند.  اینی که ما به شما نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون را پیشنهاد دلایل زیادی دارد که: کاربری آسان، تنوع گزارشات شخصی سازی شده، تعیین سطوح دسترسی برای کاربران براساس پارامتر های مختلف فقط بخش کوچکی از امکانات نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون است. نرم افزار های ردیابی خودرو ویالون برای پلتفرم های ویندوز، وب و موبایل طراحی شده است.

اینکه شما مدیر یک شرکت کوچک حمل و نقل باشید و یا مدیر یک سازمان بزرگ فرقی ندارد برای مدیریت ناوگان حمل و نقل خود و کاهش هزینه ها در این وضعیت بد اقتصادی که هر روز گریبان کسب و کارهای بیشتری را می گیرد، نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون به کمک شما خواهد آمد.

کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری خودرو ها با ارائه راهکار تعمیر و نگهداری نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون که گزارشات کاملی از میزان کارکرد تمامی قطعات اساسی خودرو ها در اختیار شما قرار می دهد و یا کاهش هزینه های مصرف سوخت با بهره گیری از راهکار انتخاب کوتاه ترین مسیر و اعلام مدت زمان کارکرد خودرو در حالت درجا و یا گزارشات مشابه که موجب دقت بیشتر رانندگان محترم میشود و نتیجه آن کاهش هزینه های صرف شده برای سوخت خودروها خواهد بود.

برای استفاده از تمامی امکانات نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون فقط کافیست با کارشناسان فروش شرکت گیتی گستر در تماس باشید تا نیازهای سازمان و شرکت شما بررسی شود، امکاناتی که ممکن است شما به آنها نیاز داشته باشید:

استفاده از زنجیره دما

استفاده از امکان تعیین محدوده جغرافیایی

استفاده از سنسور مصرف سوخت

استفاده از راهکار تعمیر و نگهداری

استفاده از سنسور وزن

استفاده از سنسور درب

استفاده از سنسور سنجش شتاب

استفاده از راهکار رانندگی مطمئن

تعیین گزارشات شخصی سازی شده

و....

در این مطلب کوتاه فقط چند مورد از اساسی ترین خدماتی که نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون میتواند در اختیار شما قرار دهد را مطرح کردیم، برای اطلاع از خدمات دیگر نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون با کارشناسان فنی و کارشناسان فروش شرکت گیتی گستر راهبرد که نماینده رسمی شرکت گورتام برای ارائه نرم افزار ویالون است در ارتباط باشید.


درباره شرکت (گورتام) Gurtam
پشت نام   Gurtam  بیش از 15 سال تجربه مهندسی نرم افزار در زمینه ردیابی GPS و یک تیم از متخصصان متعهد و با استعداد قرار دارد، که به دنبال پیشرفت مداوم محصول اختصاصی خود است.  امروزه راهکارهای Gurtam در حدود 30 درصد از بازار حامل های تجاری کشورهای مستقل  و مشترک المنافع را اشغال می کند و به طور فعال در بازارهای اروپا، خاورمیانه، ایالات متحده آمریکا، آمریکای جنوبی، آفریقا و استرالیا گسترش می یابد. هدف شرکت Gurtam    ایجاد ابزارهای موثر است که رضایت مشتریان نشان می دهد که این کار را به خوبی انجام میدهد. صدها شرکت در سراسر جهان از سیستم Wialon (نرم افزار ردیابی شرکت Gurtam) استفاده می کنند.  محصولات Gurtam ممکن است جهان را تغییر ندهند، اما قطعا کسب و کار شما را تغییر خواهند داد.