امروز : پنجشنبه , ۰۶ مهر ۱۴۰۲

Fleetrun - نرم افزار مدیریت تعمیر و نگهداری

Fleetrun یکی از خدماتی است که سیستم مدیریت ناوگان ویالون به زودی در اختیار شما مشتریان محترم قرار می دهد.

Fleetrun بررسی هایی که برای تعمیر ونگهداری هر خودرو در ناوگان نیاز دارد را در فواصل مشخص همراه با هزینه آن نشان می دهد.

Fleetrun

Fleetrun نرم افزار طراحی شده برای مدیریت فرایند تعمیر و نگهداری وسایل نقلیه است که توسط متخصصان فنی شرکت گورتام نوشته است که خدمت آن کنترل هزینه های مربوط به بهره برداری از وسایل نقلیه و بهبود عملکرد ناوگان خودرویی است.

Fleetrun می تواند توسط مدیران و مهندسان ناوگان، افراد مسئول فنی، رانندگان و صاحبان وسیله نقلیه و غیره مورد استفاده قرار گیرد تا هزینه های تعمیرات را به حداقل برساند.

توابع اصلی نرم افزار عبارتند از:

     مشخص کردن فواصل زمانی بین خدمات
     کنترل هزینه های هر وسیله نقلیه در خدمت ناوگان
     ایجاد گزارشات مربوط به خدمات خودرو
 

استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت تعمیر و نگهداری در ناوگان‌های خودرویی امریست الزامی، در گذشته مشکل عمده در این سامانه‌ها جمع آوری اطلاعات روزانه کارکرد خودروها و ورود این اطلاعات به نرم‌افزار بود اما با طراحی نرم افزار Fleetrun فرایند جمع آوری و بررسی تمامی گزارشات مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو ها به راحتی انجام می شود.

با استفاده از نرم افزار Fleetrun این فرآیند می‌تواند به صورت کاملا اتوماتیک انجام شود و وضعیت خودرو به صورت آنلاین و لحظه‌ای به نرم‌افزار مدیریت ناوگان خودرو ارسال می‌شود که این اطلاعات در ماژول تعمیر و نگهداری خودرو به عنوان اطلاعات کارکرد و طول عمر قطعه استفاده می‌شود و دیگر نیازی به جمع‌آوری دستی اطلاعات برای سیستم‌های تعمیر و نگهداری نیست.

 

این برنامه به زودی فعال میشود