امروز : دوشنبه , ۲۷ فروردين ۱۴۰۳

مدیریت مصرف سوخت

موضوع فقط هدر رفتن سوخت در مسیرهای طولانی نیست گاهی با رانندگی نامناسب ( سرعت غیر مجاز و یا ترمزهای زیاد و بی دلیل) سوخت خودرو هدر می رود و مهم تر از آن سلامت رانندگان به خطر می افتد در واقع شما با استفاده از این سیستم عملکرد رانندگان را مدیریت میکنید.

سامانه ی مدیریت ناوگان گیتی گستر، یک نرم افزاری قدرتمند و نوآورانه

ویالون با طراحی ماژولار و حرفه ای سامانه مدیریت ناوگان سعی کرده است با افزایش سطح نظارت شما بر ناوگان حمل و نقل و پرسنل خود دریچه های جدیدی از مدیریت را به روی شما باز کند. این سامانه مورد اعتماد بیش از1300 نمایندگان شرکت Wialon  در 130 کشور جهان است.

مدیریت ناوگان حمل و نقل چیست

اگرشما مدیر یک ناوگان حمل و نقل و یا مسئول شرکتی هستید که عملکرد رانندگان و سلامت خودروهای شرکتی برایتان اهمیت دارد، سیستم مدیریت ناوگان یک نرم افزار بسیار ارزشمند و مفید برای کسب و کار شما خواهد بود. شاید تاکید بر این نکته که شما میتوانید با سیستم مدیریت ناوگان Wialon میزان سوخت مصرفی را کنترل کنید، در کشوری مثل ایران که هزینه های مصرف سوخت قیمت بالایی ندارد برای شما جذاب نباشد اما اگر بدانید که روزانه با سیستم مدیریت ناوگان ( با کمک سنسور مصرف سوخت در این سیستم) چه میزان از هدر رفتن سوخت مصرفی هر خودرو کاسته میشود، قضیه فرق خواهد کرد .


یک نمونه ساده : اگر شما فقط 6 خودرو داشته باشید و اگر فقط روزانه با بهره گیری از سیستم مدیریت ناوگان دو ساعت از مسیر طی شده هر راننده کم شود و به طبع سوخت کمتری هدر رود ، قطعا تغییر چشمگیری روی هزینه های کسب و کار شما اتفاق می افتد.    
 
موضوع فقط هدر رفتن سوخت در مسیرهای طولانی نیست گاهی با رانندگی نامناسب ( سرعت غیر مجاز و یا ترمزهای زیاد و بی دلیل) سوخت خودرو هدر می رود و مهم تر از آن سلامت رانندگان به خطر می افتد در واقع شما با استفاده از این سیستم عملکرد رانندگان را مدیریت میکنید.

سیستم مدیریت ناوگان در کسب و کار شما، میتواند زمان هدر رفته را هم کاهش دهد، با تعیین ساعت حرکت خودرو و مسیریابی درست و دقیق با سیستم مدیریت ناوگان Wialon دیگر هیچ راننده ای  نمیتواند زمان را با انجام امور شخصی در ساعت کاری تلف کند و یا در مسیری خارج از محدوده جغرافیایی تعیین شده حرکت کند. در حقیقت یک سیستم مدیریت ناوگان به شما اجاره می دهد تا اطلاعاتی را که روزی در حد حدس و گمان بود به صورت دقیق و قابل پردازش در اختیار داشته باشید.


در گیتی گستر، ما به روزترین سخت افزارهای موجود را به مشتریان پیشنهاد میکنیم. سیستم های ردیابی wialon با مجهز بودن به اطلاعات قدرتمندی که دستگاه های ردیابی GPS وسایل نقلیه، در اختیار آنها گذاشته است، صاحبان صنایع، قادرند خیلی دقیق نقاط قوت و ضعف ناوگان حمل و نقل خود را شناسایی کرده و ازاین اطلاعات برای دادن اختیارات و تشویق کارمندان استفاده کنند تا بهره وری را افزایش دهند.

با استفاده از بروزترین ابزارهای نمایش نقشه راه و نمایش وضعیت آب و هوای منطقه ای، نمایش کوتاه ترین مسیر بین دو نقطه با احتساب ترافیک، نمایش اصناف نزدیک ، نقطه گذاری و ارسال برای راننده از طریق پیامک، منطقه بندی برای متحرک ها و ... نرم افزار مدیریت ویالون به کمک صاحبان کسب و کار و رانندگان می رود.

 

ارتباط دوطرفه هوشمند

سیستم به طور هوشمند امکان ارتباط دوطرفه بین راننده و مدیر سیستم را به صورت لحظه ای و از طریق پیامک ایجاد می نماید. این قابلیت به همراه قابلیت ارسال نقشه این امکان را برای مدیر فراهم می نماید که تمام اطلاعات نقشه را مانند موقعیت مشتری و یا نزدیک ترین مسیر برای رسیدن به مشتری را از طریق پیامک برای راننده ارسال نماید.

نظارت و کنترل ناوگان

اطلاعات از سلامت خودرو و بار و نحوه رانندگی راننده ، مدیران حمل و نقل را قادر به تصمیم گیری بهتر در راستای رشد و موفقیت کسب و کار می سازد. سیستم مدیریت ناوگان ویالون راهکاری ارائه خواهد داد که برای انواع فعالیت ناوگان ها در ابعاد مختلف مناسب خواهد بود.


امنیت بار و سرنشینان

ارزیابی خطرهای احتمالی و هشدارهای به موقع ، مدیران حمل و نقل را قادر می سازد تا در مواقع بحرانی و شرایط خارج از توقع، فورا عکس العمل نشان دهند و از ضررهای مالی محتمل یا خسارت دیدن خودرو، بار و یا راننده جلوگیری کنند.


تمام موارد یاد شده در این مطلب فقط بخش کوچیکی از قابلیت های نرم افزار مدیریت ناوگان شرکت گیتی گستر است. برای آشنایی بیشتر با خدمات شرکت گیتی گستر و نرم افزار ویالون با مشاورین ما در تماس باشید.