امروز : شنبه , ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

مدیریت ناوگان در خدمت مدیران

مدیریت ناوگان علاوه بر ردیابی خودرو برای تشخیص زمان تعمیر و نحوه نگهداری و بررسی رفتار راننده مورد استفاده قرار می گیرد.

مدیریت ناوگان یک رویکرد ادرای کار آمد

مدیریت ناوگان یک رویکرد اداری است که به شرکت ها این امکان را می دهد برای کاهش هزینه ها و تطابق با مقررات دولتی و به منظور بهبود کارایی، وسایل کاری را سازماندهی و هماهنگ کنند. از مدیریت ناوگان معمولا به عنوان ردیاب وسایل نقلیه یاد می شود، اما مزیت اصلی مدیریت ناوگان این است که به مدیران این امکان را می دهد تا زمان تعمیر و نحوه نگهداری خودروها را بررسی کنند و نظارت دقیق تری بر نحوه رانندگی راننده ها داشته باشند، شاید باورش سخت باشد که این مزیت باعث کاهش چشمگیر هزینه های سازمانها و شرکت های حمل و نقل خواهد شد.
شما میتوانید با مدیران سازمان ها و شرکت هایی که از نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون استفاده کرده اند تماس بگیرید و از کاهش هزینه ها و میزان دقیق کاهش مصرف سوخت خودرو های آنها مطلع شوید.

کاهش زمان تلف شده با نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون به واسطه نظارت بر نحوه خدمات رسانی خودرو ها از یک مرکز کنترل، مزیت دیگری از ده ها مزیتی است که این نرم افزار دارد.

نرم افزار مدیریت ناوگان ممکن است شامل برخی از قابلیت های کنترل از راه دور مانند محدودیت سرعت، محدود کردن سرعت موتور و کاهش تدریجی یا توقف وسایل نقلیه است.

ویژگی های امنیتی از راه دور نرم افزار مدیریت ناوگان

جلوگیری از جابجایی وسایل نقلیه و محموله ها با استفاده از تکنولوژی GPS

استفاده از تکنولوژی تلفن همراه برای مکان یابی وسایل نقلیه

حفاظت از سودآوری شرکت با جلب رضایت مشتریان

نظارت تصویری از را ه دور