امروز : شنبه , ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

مدیریت ناوگان به زبان ساده

نرم افزار مدیریت ناوگان معمولا با عنوان ردیابی وسایل نقلیه معرفی می شود، اما مهمترین مزیت استفاده از سیستم مدیریت ناوگان استفاده از راهکار تعمیر و نگهداری خودرو و کنترل رفتار راننده است.

مدیریت ناوگان را جدی بگیرید

مدیریت ناوگان یک رویکرد اداری است که به شرکت ها امکان می دهد تا متحرک های کاری را به منظور بهبود بهره وری،سازماندهی و هماهنگ کنند، کاهش هزینه ها و تطابق با مقررات دولتی دیگر موارد مزیت استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان است. نرم افزار مدیریت ناوگان معمولا با عنوان ردیابی وسایل نقلیه معرفی می شود، اما مهمترین مزیت استفاده از سیستم مدیریت ناوگان استفاده از راهکار تعمیر و نگهداری خودرو و کنترل رفتار راننده است.

شرکت های زیادی نرم افزار مدیریت ناوگان را ارائه می دهند و به همین خاطر است که وسایل نقلیه از GPS و سیستم مدیریت ناوگان برای تشخیص دقیق مکان خودرو استفاده می کنند. نرم افزار مدیریت ناوگان این امکان را به شما می دهد تا از شرکت و سازمان خود بتوانید تمامی وسایل نقلیه و متحرک ها را کنترل و مدیریت کنید.

نرم افزار مدیریت ناوگان ممکن است قابلیت های کنترل از راه دور مانند محدودیت سرعت، محدود کردن سرعت موتور و کاهش تدریجی سرعت یا توقف وسایل نقلیه را هم داشته باشد. ویژگی های امنیتی GPS از راه دور شامل: جلوگیری از جابجایی وسایل نقلیه و محموله ها، مکان یابی با دقت بالا، بررسی مشکلات مکانیکی خودروها، که تمامی این موارد و مزایای دیگر به حفاظت از سودآوری شرکت کمک می کند.

اگر شما هم جزو آن دسته از مدیرانی هستید که اعتقاد دارند استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان موجب افزایش هزینه ها می شود و هنوز هم میتوان با روشهای سنتی ناوگان حمل و نقل شرکت را کنترل کرد به شما پیشنهاد می دهم ادامه این مطلب را از دست ندهید ما در ادامه قصد داریم شما را با مزایای استفاده از نرم افزار مدیریت ناوگان آشنا کنیم.

با توجه به افزایش قیمت خودرو صاحبان ناوگان های حمل و نقل ترجیح می دهند هزینه را صرف تعمیر و نگهداری از خودروها کنند تا هزینه گزافی برای خرید یک خودرو جدید هدر رود. بدیهی است که تعمیر و نگهداری از خودروهای ناوگان اصول خاص خود را دارد و با روشهای یادداشت برداری و تجربی گذشته نمیتوان یک ناوگان بزرگ را بررسی کرد و خودروهایی که نیاز به تعمییر و یا تغییر قطعه ایی دارند را مشخص کرد.

با استفاده از مدیریت ناوگان تمامی گزارشاتی که شما نیاز دارید در مورد سلامت خودروهای ناوگان حمل و نقل خود بدانید به ایمیل شما ارسال می شود.

1. هدف مدیریت ناوگان در یک کسب و کار چیست؟

هدف مدیریت ناوگان در یک کسب و کار این است که اطمینان حاصل شود که وسایل نقلیه آن کسب و کار به درستی کار می کنند، مدیریت ناوگان دائما به دنبال راه هایی برای بهبود عملکرد است تا حداقل هزینه های عملیات را حفظ کند.


2. مدیریت ناوگان چیست؟

مدیریت ناوگان اشاره به برنامه های کاربردی، ابزار، فن آوری ها و شیوه هایی دارد که به کسب و کار کمک می کند تا بهینه ترین استفاده از وسایل نقلیه خود را از یک پلت فرم مرکزی داشته باشد. در حالت فعلی، مدیریت ناوگان مستلزم استفاده از:    نرم افزار اطلاعات پایگاه داده و    نرم افزار ردیابی GPS است.

3. مزایای استفاده از مدیریت ناوگان چیست؟

شرکت هایی که از مدیریت ناوگان استفاده می کنندمعتقد هستند که:

    کنترل بیشتری بر رانندگان و وسایل نقلیه به دست آورده اند
    زمان کمتری برای پیش بینی زمان خروج و رسیدن، ترافیک و شرایط جاده ای صرف می کنند

و مزیت هایی مانند:
    صرفه جویی در مصرف سوخت
    جلوگیری از تاخیر در تحویل
    کاهش تصادفات جاده ای
    بهبود عادات رانندگی
    جلوگیری از گزارش مشکوک
    جلوگیری از استفاده غیر مجاز وسایل نقلیه
    پیگیری و بازیابی خودروهای به سرقت رفته
    مشتری خدمات بهتر با دسترسی به موقع دریافت می کند
    کاهش هزینه بیمه
و چندین مزیت دیگر که تمامی آنها با استفاده از مدیرت ناوگان در خدمت آنها قرار گرفته است.

 

ما در شرکت گیتی گستر راهبرد به شما پیشنهاد می دهیم برای کسب نتیجه ایی بهتر از ناوگان حمل و نقلی خود از سیستم مدیریت ناوگان ویالون استفاده کنید و با کارشناسان فنی و فروش ما در ارتباط باشید.