امروز : دوشنبه , ۰۳ مهر ۱۴۰۲

نرم افزار مدیریت ناوگان این خدمات را ارائه می دهد

با نرم افزار مدیریت ناوگان در لحظه از مکان خودروهای خود با خبر باشید، ببینید که کجا بوده اند و کجا هستند و یا در حال حاضر با چه سرعتی حرکت می کنند.

 چیزی را که نتوانید اندازه بگیرید نمی توانید مدیریت کنید

این موضوع که خودروهای سازمانی تان را که به دست کارمندان تان سپرده اید را همیشه دنبال کنید تا بدانید که چه می کنند وظیفه ای بسیار سخت است. اما سخت افزارهای ردیابی ناوگان به شما این امکان را می دهد که نگاه عمیق تری به فعالیت های کارمندان خود داشته و از دارایی های سازمان خود بهره بیشتری ببرید.

خدمات نرم افزار مدیریت ناوگان

    زمان های بیکاری بیش از حد خودرو
    کارهای دیگری که ممکن است با خودرو شما انجام شود و از آن باخبر نباشید
    راهیابی و رانندگی ضعیف
    سرعت رفتن راننده و رانندگی نا امن
    استفاده شخصی از خودرو
    وجود تاخیرها و گزارشات ناهماهنگ زمان
    تاخیر در شروع کار روزانه یا صرف وقت بسیار برای ناهار
    به سرقت رفتن دارایی های سازمان
    به سرقت رفتن سوخت خودرو
    خطر بدهی ها

ردیابی خودروهای ناوگان چگونه به سازمان ها کمک می کند؟

با استفاده از ردیابی ناوگان شما قادر خواهید بود تا تمامی خودروهای خود را تنها به وسیله صفحه نمایش کامپیوتر خود شاهده کنید، 24 ساعت در روز و هفت روز هفته می توانید همه چیز را تحت نظر بگیرید. در لحظه از مکان خودروهای خود با خبر باشید، ببینید که کجا بوده اند و کجا هستند و یا در حال حاضر با چه سرعتی حرکت می کنند. همچنین می توانید هشدارهایی را به صورت آنی در ایمیل و یا اپلیکیشن نصب شده بر روی گوشی هوشمند خود دریافت کنید. ممکن است خودروی شما از محدوده ی معمول و از پیش تعریف شده اش خارج شود و یا این که بیش از حد سرعت برود، پس نیاز است که شما از این موضوعات بلافاصله باخبر شوید تا بتوانید صدمات را قبل از وقوع جلوگیری کنید.

اگر از ردیاب های خودرو برای ردیابی ناوگان خود استفاده کنید خواهید دید که سرمایه گذاری هایی که می کنید به سرعت و به درستی به سوی شما باز می گردند و همه چیز تحت کنترل و رضایت شما خواهد بود.

می توانید هزینه های پنهان را کاهش دهید

یک سیستم ردیابی مبتنی بر GPS می تواند تمام خودروها و راننده های شما را تحت نظر داشته باشد و به شما این امکان را بدهد که از تمامی جوانب اطلاعات داشته باشید. استفاده از ردیاب های GPS به این منزله است که شما یک مدیر و ناظر را در هر خودرو قرار داده اید که مراقب همه چیز است.