امروز : چهارشنبه , ۰۹ آذر ۱۴۰۱

ردیابی خودرو را جدی بگیرید

با استفاده از قابلیت ردیابی موقعیت مکانی خودرو با گوشی هوشمند می‌توانید در هر شرایط، محل پارک خودروی خود را ردیابی کنید.

 ردیابی موقعیت مکانی خودرو با گوشی هوشمند

تصور کنید که بتوانید همواره موقعیت مکانی خودروی شخصی خود را از طریق گوشی ردیابی کنید. این قابلیت می‌تواند در برخی از شرایط بسیاری کاربردی باشد. یکی از شرایطی که این قابلیت به مراتب کاربرد دارد مربوط به زمانی می‌شود که به شهر دیگری سفر کرده باشید و آدرس محل‌های آن شهر را ندانید. با استفاده از قابلیت ردیابی موقعیت مکانی خودرو با گوشی هوشمند می‌توانید در هر شرایط، محل پارک خودروی خود را ردیابی کنید و زمانی که خودروی شما به سرقت رفته باشد. در این شرایط بهترین اتفاق این است که شما از موقعیت مکانی خودروی خود با ردیابی از طریق گوشی هوشمند مطلع شوید.

ردیابی موقعیت مکانی خودرو با گوشی

اما چگونه می‌توانیم با استفاده از گوشی هوشمندمان نسبت به ردیابی دائمی موقعیت مکانی خودرو وارد عمل شویم؟ برای انجام این کار روش خاصی را به شما پیشنهاد می‌کنیم که به مراتب کاربرد دارد. در این روش باید از یک گوشی که حتما از سنسور GPS بهره‌مند باشد استفاده کنید. سپس اینترنت سیم کارت آن را فعال می‌کنید و از طریق اپلیکیشن‌های خاصی آن را به عنوان یک “دستگاه” یا “Device” تعریف کنید و از طریق آن اپلیکیشن قادر به ردیابی دائمی موقعیت مکانی آن باشید.

البته به شکل فنی تر و دقیق تر، با استفاده از خدمات تلفن همراه نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون، شما میتوانید، خودروی شخصی و یا حتی ناوگان حمل و نقل سازمان و شرکت تان را زیر نظر گرفته و از موقعیت مکانی آنها مطلع شوید.