امروز : سه شنبه , ۱۴ آذر ۱۴۰۲

سیستم مدیریت ناوگان و ردیابی خودرو

یکی از مزایای سیستم ردیابی خودرو برای مدیریت ناوگان این است که در هر نقطه از جهان باشید با داشتن اینترنت روی گوشی های هوشمند یا کامپیوتر و وارد شدن به سامانه تمام ماشین ها را ردیابی کنید

ردیابی خودرو و سیستم مدیریت ناوگان

شما با خرید دستگاه ردیاب خودرو می توانید سیستم ردیابی خودرو برای ماشین های شرکت خود را فراهم کنید در واقع با استفاده از ردیاب خودرو به خوبی می توانید ماشین های شرکت حمل و نقل یا کامیون ها و ماشین آلات سنگین را مدیریت و ردیابی کنید و باعث کاهش سوخت ماشین ها و افزایش بهره وری شرکت شوید. سیستم ردیابی خودرو برای مدیریت ناوگان از آن جهت امکان پذیر است که با وارد کردن سیم کارت درون  دستگاه می توانید با داشتن اینترنت در دفتر یا شرکت خود تمام ماشین ها را ردیابی کنید.


یکی از مزایای سیستم ردیابی خودرو برای مدیریت ناوگان این است که در هر نقطه از جهان باشید با داشتن اینترنت روی گوشی های هوشمند یا کامپیوتر و وارد شدن به سامانه تمام ماشین ها را ردیابی کنید و از اطلاعاتی چون میزان سرعت ماشین، میزان سوخت مصرف شده ماشین و حتی حداکثر و حداقل سرعت ماشین ها مطلع شوید وعلاوه بر این از زمان توقف ماشین در یک نقطه مطلع شوید تا به راحتی بتوانید ماشین ها را مدیریت کنید.

 مزایای سیستم ردیابی خودرو برای مدیریت ناوگان:

1-افزایش بهره وری و افزایش سود شرکت
2-کاهش سوخت ماشین با اجتناب از دزدی سوخت
3-کاهش سوخت ماشین با بهینه سازی مسیر
4-کاهش سوخت با به حداقل رساندن زمان آماده به کار
5- کاهش سوخت ماشین با تعمیر و نگهداری به موقع ماشین
6-کاهش در سوخت ماشین با اجتناب از سرعت بیش از حد
7-پایبندی به مشتریان و جلب رضایت مشتریان با ارائه گزارشات تحویل به موقع کالا و انجام دادن به موقع کار
8- بهبود امنیت و ایمنی خودرو
9- باعث کاهش تصادفات و آموزش رانندگان که باعث برنامه ریزی بهتر می شود.
10-اجتناب از نوشتن کاغذ بازی ها
11-اطلاعات مربوط به فاصله و زمان کل سفرها در جاده های مختلف
12-اجتنباب از سرقت ماشین و درعین حال بازیابی ماشین در صورت سرقت
13-دارای سنسور دما، وزن
14-مجهزبه سنسور تکان دهنده درب ها


 شما  می توانید تمام اطلاعات چون زمان حرکت، توقف، میزان سوخت مصرفی، میزان زمان توقف ماشین و ردیابی لحظه ای ماشین را در داخل گزارشاتی به صورت جداول و نمودارهای گرافیکی دریافت کنید و حتی می توانید تمام گزارشات را به صورت فایل اکسل و Pdf یا حتی به صورت عکس با فرمت jpg دریافت کنید. و همه اینها تنها بخشی از امکانات استفاده از سیستم ردیابی خودرو و یا بهتر بگوییم سیستم مدیریت ناوگان محسوب می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر برای خدمات و راهکارهایی که سسیتم مدیریت ناوگان ویالون در اختیار شما قرار می دهد با کارشناسان فنی و فروش شرکت گیتی گستر در ارتباط باشید.