امروز : شنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۱

درباره گیتی گستر راهبرد

ما در گیتی گستر مسلط بر بازار ( ردیابی ، مدیریت ناوگان ، مدیریت مصرف سوخت ،مدیریت زنجیره سرد و امنیت و... ) هستیم و با تکیه بر اعتماد مشتریان خود توانسته ایم به عنوان یک شرکت خوش نام و معتبر در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را برداریم

درباره ما

گروه گیتی گستر راهبرد از سال 1392 به شکل رسمی با جمعی از مهندسین و کارشناسان رشته های مکانیک ، الکترونیک و کامپیوتر شروع به کار کرد و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجربه و پشتکار مدیران، به یکی از پیشرفته ترین شرکتهای مهندسی در زمینه مدیریت ناوگان تبدیل شد؛ ما در گیتی گستر مسلط بر بازار ( ردیابی ، مدیریت ناوگان ، مدیریت مصرف سوخت ،مدیریت زنجیره سرد و امنیت و... ) هستیم و با تکیه بر اعتماد مشتریان خود توانسته ایم به عنوان یک شرکت خوش نام و معتبر در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را برداریم  و در اولین قدم پس از انجام تحقیقات گسترده توانستیم در زمینه نرم افزارهای مدیریت ناوگان و سخت افزارهای ردیابی با شرکت های اروپایی Gurtam و BCE وارد مذاکره شویم و نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت های مذکور را در ایران اخذ نماییم.

 

درباره شرکت  Gurtam

پشت نام   Gurtam  بیش از 15 سال تجربه مهندسی نرم افزار در زمینه ردیابی GPS و یک تیم از متخصصان متعهد و با استعداد قرار دارد، که به دنبال پیشرفت مداوم محصول اختصاصی خود است.  امروزه راهکارهای Gurtam در حدود 30 درصد از بازار حامل های تجاری کشورهای مستقل  و مشترک المنافع را اشغال می کند و به طور فعال در بازارهای اروپا، خاورمیانه، ایالات متحده آمریکا، آمریکای جنوبی، آفریقا و استرالیا گسترش می یابد.

هدف شرکت Gurtam    ایجاد ابزارهای موثر است که رضایت مشتریان نشان می دهد که این کار را به خوبی انجام میدهد. صدها شرکت در سراسر جهان از سیستم Wialon (نرم افزار ردیابی شرکت Gurtam) استفاده می کنند.  محصولات Gurtam ممکن است جهان را تغییر ندهند، اما قطعا کسب و کار شما را تغییر خواهند داد.

 

درباره شرکت BCE

شرکت لیتوانی Baltic Equipment Equipment  از سال 2006 یکی از بزرگترین تولید کننده تجهیزات تله متری در کشورهای بالتیک بوده است. سرمایه گذاری دائمی در تحقیق و توسعه به شرکت اجازه داد، خود را در بازارهای بین المللی، با تجهیزات پیشرفته در زمینه تله متری و امنیت خودرو، معرفی نماید.

 

خدمات شرکت BCE:

     ساخت تجهیزات GPS / Glonass / GSM

     ساخت سیستم های امنیتی خودرو

     ارائه خدمات مدیریت ناوگان

     توسعه راه حل های مختلف تله متری و برنامه های کاربردی

     هدف BCE  ارائه محصولات قابل اعتماد و خدمات با بالاترین کیفیت در سراسر جهان است.

 

هدف  شرکت گیتی گستر

برند گیتی گستر در بین شرکتهای ردیابی در ایران چندین سال است که جایگاه خود را پیدا کرده و توانسته درصد بالایی از تقاضای بازار را مرتفع سازد، هدف ما در گیتی گستر حفظ این جایگاه و ارتقا آن به یک برند یکتا در عرصه مدیریت ناوگان است. ما برای رسیدن به این هدف از افزایش خدمات پشتیبانی همگام با نیاز مشتریان یاری گرفته ایم.

 

وجوه تمایز گیتی گستر با رقبا

به جرات و بر اساس بررسی های گوناگون می توان گفت کارشناسان گیتی گستر از نظر توانایی های فنی و تخصصی در میان رقبا در سطح بسیار بالاتری قرار دارند و همین امر ارائه خدمات با استانداردهای جهانی را امکانپذیر می سازد. شایان ذکر است که شرکت گیتی گستر شرکت امین و مورد تایید وزارت راه و شهرسازی کشور بوده و کلیه محصولات این شرکت دارای مجوز از سازمان تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی (وزارات ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور) می باشند.

 

آموزش و پشتیبانی

گیتی گستر خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه مشتریان و کاربرانش می‌داند. پشتیبانی فنی از محصولات و خدمات بصورت آنلاین و تلفنی ارائه میشود، گروه پشتیبانی تمام وقت در شرکت حضورداشته تا پاسخگوی مشکلات و سؤالات مشترکین و کاربران باشند. ما بر این باوریم مشاوره صحیح و اصولی یک سرمایه گذاری بلندمدت برای شرکت گیتی گستر خواهد بود.

بررسی انتقادات و شکایات مشترکین مطابق با قوانین و مقررات موجود و کاملا مطابق با حق مسلم مشتری انجام می شود و کلیه شکایات بطور مستقیم توسط واحد امور مشتریان شرکت رسیدگی شده و این خود موجب جلب رضایت مشتریان است.

یکی از موفقیت‌های چشمگیر تیم گیتی گستر رسیدن به رتبه 23 در سال 2017 در میان 1300 نمایندگی شرکت Gourtam از 130 کشور جهان است.

 

در حوضه ارائه خدمات ردیابی و مدیریت ناوگان ما گران ترین هستیم چون بهترین خدمات را حق مشتری میدانیم و در تمام مراحل فنی و پشتیبانی برترین فن آوری و کاملترین آموزش و پشتیبانی را ارئه میدهیم که با نگاه اجمالی به لیست مشتریان گیتی گستر این ادعا به سادگی اثبات می شود.