امروز : چهارشنبه , ۰۹ آذر ۱۴۰۱

سیستم مدیریت ناوگان

سیستم مدیریت ناوگان عنوان جدیدی نیست سالهاست که نرم افزار های مدیریت ناوگان وارد صنعت حمل و نقل ایران شده اند و سازمانها، شرکت های کوچک و بزرگ از نرم افزارهای مخصوص ردیابی، رهیابی و مدیریت ناوگان استفاده می کنند.

خدمات سیستم مدیریت ناوگان حمل و نقل

سیستم مدیریت ناوگان بر خلاف تصور برخی مدیران حمل و نقل نه تنها هزینه مازاد نیست بلکه راه حلی تایید شده برای کاهش هزینه های است که روزانه به سازمان و یا شرکت حمل و نقل تحمیل می شود.

با یک بررسی ساده متوجه خواهید شد در اولین قدم سیستم مدیریت ناوگان با نظارت و مسیر دهی مناسب (مسیر دهی مبدا تا مقصد) مصرف سوخت خودروها را به شکل چشمگیری کاهش می دهد. علاوه بر آن با راهکار محدوده جغرافیایی (حصار جغرافیایی) و مسیردهی، زمان هدر رفته هر خودرو کاهش پیدا می کند و این راهکار در کاهش هزینه های سازمان تاثیر بسزای خواهد داشت.

با نصب سنسور سوخت بر روی خودرو ها رانندگان توجه بیشتری بر نحوه رانندگی خود خواهند داشت (رانندگی با سرعت مجاز، خاموش کردن خودرو در زمان توقف های طولانی، عدم شتاب گیری های بی دلیل و عدم ترمزهای ناگهانی و...)

سیستم مدیریت ناوگان این امکان را برای شما فراهم می کند که به صورت مدام و لحظه ایی از عملکرد رانندگان خودروهای حمل و نقل گزارشگیری کنید. از مسیرهای پیموده شده از نحوه رانندگی از سوخت مصرف شده و همچنیین از زمان صرف شده.

در دوره بحران اقتصادی و شرایطی که بازارها و صنایع در رکود به سر میبرند، استفاده از مدیریت و هدایت ناوگان­‌های خودرویی در بخش­‌های حمل و نقل شهری، بین شهری و بین المللی امری ضروری است. جلوگیری از هزینه ها بهترین راه کار برای نجات از شرایط بد اقتصادی است.

سخت افزارهای مدیریت ناوگان که بر روی خودروها نصب می شود، وظیفه ارسال اطلاعات موقعیتی خودرو شامل: تاریخ، طول و عرض جغرافیایی، سرعت لحظه ای، ارتفاع از سطح دریا و … دارد.

پس از دریافت اطلاعات حرکتی خودرو توسط سرور، نرم افزار های مدیریت ناوگان، این اطلاعات را در پایگاه های داده ذخیره کرده و به کاربر نمایش می دهند.

شرکت گیتی گستر راهبرد با همکاری شرکت گورتام(Gurtam) ارائه دهنده بهترین و کامل ترین نرم افزار مدیریت ناوگان در ایران است. نرم افزار مدیریت ناوگان ویالون با ارائه خدماتی نظیر کنترل سوخت، رانددگی مطمئن، تعمیر و نگهداری خودرو، محدوده جغرافیایی، زنجیره دما و... یک نرم افزار فوق العاده و بی رقیب در ایران برای سیستم مدیرت ناوگان است که شما برای اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش شرکت گیتی گستر تماس بگیرید.