امروز : پنجشنبه , ۰۶ مهر ۱۴۰۲

پنج سالگی شرکت گیتی گستر

یک شب به یادماندنی برای گیتی گستر

 

جشن سالگرد تاسیس شرکت گیتی گستر راهبرد با حضور آقای مهندس علیرضا غفرالهی یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت و مهندس حامد کاظمی مدیر عامل جوان و پر انرژی شرکت گیتی گستر و جمعی از کارکنان برگزار شد.

گروه گیتی گستر راهبرد از سال 1392 به شکل رسمی شروع به کار کرد و  با استفاده از تجربه و پشتکار مدیران، به یکی از پیشرفته ترین شرکتهای مهندسی در زمینه مدیریت ناوگان تبدیل شد؛ و با تکیه بر اعتماد مشتریان خود  توانست به عنوان یک شرکت خوش نام و معتبر در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را بردارد.

در این مراسم صمیمی آقای غفرالهی با تشکر از مشتریان وفادار شرکت و حمایت هایی که از شرکت داشته اند از صمیمیت و همدلی همکاران در بخش های مختلف شرکت هم قردانی کردند و رسیدن به موفقیت های بزرگتر و رضایتمندی بیشتر مشتریان را هدف بعدی شرکت در پنجمین سال تاسیس شرکت عنوان کردند.

بعد از صحبت های مهندس غفرالهی، آقای مهندس کاظمی هم با همکاران و نمایندگان صحبت کردند و ایشان هم از مشتریانی که با نظرات و انتقاداتشان شرکت گیتی گستر  را همراهی کرده اند تشکر کردند.

ایشان بخشی از موفقیت ها و پیشرفت شرکت را مدیون اعتماد مشتریان دانستند و تاکید کردند که خط مشی شرکت بر روی مشتری مداری قرار دارد. و با ادامه همراهی مشتریان میتوان روزهای بهتری را هم برای گیتی گستر و هم برای شرکت های حمل و نقل که از سیستم مدیریت ناوگان استفاده می کنند رقم زد.

این مراسم صمیمی بعد از صرف عصرانه، شام و ثبت لحظه های شاد به پایان رسید.

جشن 5 سالگی شرکت گیتی گستر

پنج سالگی شرکت گیتی گستر

پنج سالگی شرکت گیتی گستر

سالروز تاسیس گیتی گستر