امروز : شنبه , ۰۸ بهمن ۱۴۰۱

سیستم ردیابی خودرو برای مدیریت ناوگان

 با استفاده از سیستم ردیاب خودرو شرکت های حمل و نقل می توانند به آسانی خودروهای خود را کنترل کنند و از موقعیت دقیق آنها آگاه شود.

مدیریت ناوگان/ ردیابی خودرو

با نصب ردیاب بر روی خودرو های ناوگان حمل و نقل، هزینه های شرکت و سازمان شما به شکل چشمگیری کاهش می یابد و این تنها مزیت استفاده از سیستم مدیریت ناوگان نیست در این مطلب قصد داریم شما را با کاربردهایی که یک سیستم مدیریت ناوگان می تواند برای شما داشته باشد آشنایتان کنیم.

مصرف سوخت کاهش پیدا می کند

اگر شما مدیر یک شرکت بزرگ یا مسئول پخش در یکی از  شرکت های حمل و نقل هستید، با استفاده از مدیریت ناوگان به آسانی می توانید خودرو های شرکت حمل و نقل (کامیون ها وماشین های پخش) را لحظه به لحظه ردیابی و موقعیت یابی کنید. نظارت و کنترل بر روی عملکرد رانندگان و مسیرهای پیموده شده این امکان را به شما می دهد تا برای مسیرهای مشابه زمان بندی دقیق تری داشته باشید و با کاهش زمان هدر رفته در ساعات پر ترافیک و به حداقل رساندن مسافت ها و البته جلوگیری از هدر رفتن سوخت خودروها، باعث صرفه جویی در مصرف سوخت شوید و سود بیشتری را نصیب شرکت کنید.

سیستم ردیابی خودرو

سیستم ردیابی خودرو

یکی از مزایای کاربردی سیستم ردیابی خودرو برای مدیریت ناوگان های حمل و نقل این است که در هر کجا که باشید می توانید تمامی دستگاه های نقلیه خود را ردیابی کنید و از اطلاعاتی مثل مسیرهای پیموده شده، میزان سرعت خودرو، میزان سوخت مصرف شده، مکان های که خودرو متوقف شده و حتی حداکثر و حداقل سرعت وسایل نقلیه خود مطلع شوید و نسبت به آن برنامه ریزی کنید.

همچنین دستگاه ردیاب خودور مجهز به دوربین داخلی می باشد که به شما این امکان را می دهد که فیلم و عکس داخل خودرو را ببینید، این می تواند برای زمان هایی که خودرو به سرقت رفته بسیار مفید و کاربردی باشد و شما می توانید تصاویر سارق را در موبایل خود داشته باشید.

و همچنین دستگاه ردیاب خود مجهز به میکروفون داخلی بسیار قوی می باشد که شما را قادر می سازد تا صدای داخل خودرو را بشنوید و ضبط کنید.

مزایای استفاده از دستگاه GPS خودرو:

  •  کاهش در هزینه های سوخت خودروها
  •  کاهش دزدی سوخت
  •  بهینه سازی مسیر
  •  بهبود امنیت و ایمنی خودرو
  •  کنترل دقیق سرعت خودرو
  •  جلب رضایت مشتریان با تحویل به موقع بسته ها و گزارش دقیق
  •  مجهز به سنسور دما، وزن، و حتی شیب سنج
  •  و ...

شما می توانید تمامی موارد کنترلی خود را با گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و کامپیوتر انجام دهید، حتی در مواقعی بدون نیاز به اینترنت و با ارسال پیامک می توانید دستگاه را کنترل و مدیریت کنید. شما با استفاده از سامانه ردیابی آنلاین خودرو، موقعیت لحظه ای خودرو را در داخل گزارشاتی به صورت جداول و نمودارهای گرافیکی و زنده با قابلیت نمایش مسیر پیموده شده دریافت کنید و حتی این امکان را دارید که گزارش را در فرمت های پی دی اف، اکسل، و حتی تصویر JPG دریافت نمائید.