امروز : پنجشنبه , ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

آسیا بتن

آسیا بتن

مجتمع آسیا بتن با کفسازی از نوع بتن های سخت و موتورخانه فوق پیشرفته و تأسیسات گرمایشی و سرمایشی اینورتر و دو عدد بچینگ پلانت های BHS دو متری خود با توان تولید روزانه 3000 متر مکعب در حال فعالیت است.

مجتمع آسیا بتن در زمینی به مساحت 7092 متر مربع در سال 1389 شروع به ساخت و در پایان سال 1392 به اتمام رسید. این مجتمع با کفسازی از نوع بتن های سخت و موتورخانه فوق پیشرفته و تأسیسات گرمایشی و سرمایشی اینورتر و دو عدد بچینگ پلانت های BHS دو متری خود با توان تولید روزانه 3000 متر مکعب در حال فعالیت است.

با توجه به سواستفاده  از نام تجاری شرکت آسیا بتن طبق بازرسی های انجام شده توسط کارشناسان،واحدهای تولیدی فرآورده های بتن در شرکت متخلف، هیچ ارتباطی با اسیا بتن  (به دلیل تولید فرآورده های  بدون مجوز  وغیر استاندارد) نداشته و متخلف محسوب شده و شرکت آسیا بتن آماده  هرگونه همکاری و حمایت از زیان دیدگان در این امر می باشد.

با توجه به اینکه قیمت بتن قیمت متغیری بوده لذا هر کدام شرکت ها برای بتن قیمت متفاوتی دارند.

قیمت هر نوع  بتن در  شرکت آسیا بتن بر اساس بازار و نوسانات بازار بتن  و قیمت روز بتن در بازار تعیین می شود. قیمت بتن در شهرهای مختلف متفاوت بوده و برای داشتن قیمت بتن باید از همان شهر استعلام قیمت گرفت. بنابراین نرخ بازار،شهر مورد نظر در قیمت بتن بسیار موثر است.