شهرداری خبر از حذف طرح زوج و فرد داد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: حذف طرح “زوج و فرد” در جلسه هفته آینده شورای ترافیک در دستور کار قرار می گیرد.

حذف طرح زوج و فرد

محسن پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه جلسه شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در مورد حذف طرح زوج و فرد اظهار داشت: پیشنهاد ما در مورد حذف طرح زوج و فرد هفته آینده در دستور کار شورای ترافیک تهران قرار خواهد گرفت و آنجا نظرات خود را بیان خواهیم کرد.

اما در پاسخ به رسانه ای شدن حذف طرح زوج وفرد قبل از تصویب آن، پورسید آقایی گفت: چرا ما باید اول طرحی را تصویب کنیم و بعد آن را رسانه‌ای کنیم؟ ما طرح را اعلام کنیم تا نقطه‌نظرات رسانه ها، مردم و کارشناسان را بفهمیم و در این مدت نیز فضا کاملا مطلوب بوده به گونه‌ای که همه رسانه ها، کارشناسان و غیره اظهارنظرات مثبت و منفی داشتند و ما حتما در بررسی این طرح این نقطه‌نظرات را نیز در نظر خواهیم گرفت و هر ارگانی که در شورای ترافیک است یک رای دارد و می‌تواند پس از ارائه‌ی نظرات کارشناسی رای خود را بدهد.

وی در مورد ساخت اطلس مال و در پی آن کور شدن خط ۳ مترو، گفت: قرار بود ایستگاه متروی نیاوران در زیر اطلس ‌مال ساخته شود و حالا این ساختمان ساخته شده، اما ایستگاه مترویی در کار نیست و با این‌که حدود ۲۰۰ متر تونل در این مسیر قرار دارد، اما امکان ادامه‌ی این مسیر که انشعاب خط ۳ به سمت نیاوران است مسدود شده است.

 

منبع: ganjipakhsh.com