بررسی مزایای ردیاب خودرو در مدیریت ناوگان حمل و نقل از راه دور

 بررسی مزایای ردیاب خودرو در مدیریت ناوگان حمل و نقل از راه دور

تنها با کمک ردیاب خودرو می توانید در مدیریت ناوگان حمل و نقل موثر باشید. یکی دیگر از مزایای ردیاب خودرو در ناوگان حمل و نقل این است که دیگر نیاز به حدس  برای مدیریت کردن انواع ماشین های شرکت شما نیست.یکی دیگر از مزایای ردیاب میتوان به کاهش دادن هزینه ی عملیاتی اشاره کرد

مزایای ردیاب خودرو در مدیریت ناوگان حمل و نقل از راه دور

مدیریت کردن ناوگان حمل و نقل بسیار پیچییده و سخت است که یکی از مزایای ردیاب خودرو کمک کردن به این امر هست ، زیرا اگر شما به درستی نتوانید مدیریت کنید، بهره وری شما کم و شرکت دچار افزایش هزینه هایی همچون سوخت، تصادفات، نگهداری ماشین و…. می شود.

پس تنها با کمک ردیاب خودرو می توانید در مدیریت ناوگان حمل و نقل موثر باشید. یکی دیگر از مزایای ردیاب خودرو در ناوگان حمل و نقل این است که دیگر نیاز به حدس  برای مدیریت کردن انواع ماشین های شرکت شما نیست.

یکی دیگر از مزایای ردیاب میتوان به کاهش دادن هزینه ی عملیاتی اشاره کرد .در این مقاله در مورد  مزایای ردیاب خودرو در سیستم حمل و نقل توضیح خواهیم داد :

مزایای ردیاب خودرو
۱-کم شدن هزینه های عملیاتی
اگر ردیاب خودرو را بر روی همه ماشین های شرکت نصب کنید می توانید به کوتاه کردن و هدفمند کردن مسیر بپردازید ودر واقع ردیاب خودرو با نشان دادن کوتاهترین و نزدیکترین مسیر باعث کاهش هزینه های شرکت می شود.

۲-در وقت صرفه جویی کنید
مدت زمان بسیار مهم است درواقع میتواند آن را برابر پول  دانست ،اگر ماشینهای حمل و نقل در ترافیک و خیابان های شلوغ گیر کنند باعث خسارت وارد شدن به ناوگان می شود اما با استفاده از ردیاب خودرو می توان مسیرهای شلوغ و پر ترافیک را تشخیص داد و سریعا رانندگان را از این خبر مطلع کرد.

۳-کاهش خرابی
یکی دیگر از مزایای ردیاب خودرو این است که با نصب این دستگاه و وارد کردن تنظیمات می توانید از زمان تعویض روغن،لاستیک، فیلتر و… مطلع شوید که همین امر باعث کاهش خرابی می شود و قبل از رخ دادن حادثه ای مبنی بر ترکیدن لاستیک، کمبود روغن و… شما سریعا در زمان تعیین شده اقدام به تعویض آنها می کنید.

۴-بهینه سازی منابع
شما میتوانید با نصب ردیاب شرکت ایران جی پی اس بروی ماشین های شرکت خود از میزان سوخت مصرف شده، میزان سرعت رانندگان و جزییاتی دیگر ماشین مطلع شوید که همین امر باعث کاهش هزینه های شرکت شما می شود.

۵-کاهش هزینه بیمه
جالبترین مزایای ردیاب خودرو و استفاده آن در ناوگان حمل و نقل کاهش هزینه بیمه است چراکه شرکت بیمه برای ماشین های مجهز به ردیاب جی پی اس تا ۳۵ درصد تخفیف در نظر گرفته است.

۶-جلب رضایت مشتریان
رضایت مندی مشتریان مهمترین اصل در موفقیت شرکت های حمل و نقل می باشد. مشتریان اگر بدانند که شما به موقع و سریع کالا را به دست آنها می رسانید تمایل به کار کردن با شرکت شما را دارند و مسلما با بازاریابی دهان به دهان باعث می شوند که شما مشتریان بیشتری بدست آورید.

۷-حداکثر استفاده از وسایل نقلیه
با نصب و استفاده از ردیاب خودرو تمام اطلاعات مربوط به ماشین همچون میزان سرعت ماشین،میزان سوخت مصرف شده  در داخل سامانه ردیابی ذخیره شده و باعث می شود در صورت اینکه ماشین های شرکت بیش از اندازه سوخت مصرف کنند یا با سرعت غیر مجاز رانندگی کنن میتوانید این مشکلات را به رانندگان خود گوشزد کنید و در واقع حداکثر استفاده را از آنها ببرید.

۸-مدیریت کارکنان
وقتی از دستگاه ردیاب خودرو استفاده کنید میتوانید اطلاعاتی مبنی بر تحویل کالا که برروی سامانه ردیاب خودرو ذخیره شده اند را بدانیم که همین امر باعث مدیریت کارکنان و افزایش میزان عملکرد آنها می شود.

منبع: ایرانgps